Kambario augalai — „Baltic Agro“
Sodo priežiūra Vejos priežiūra Kambario augalai Augalų apsauga Apie mus
< Birios trąšos Skystos trąšos Paruoštos naudoti trąšos Drenažas

Dekoratyvus drenažinis

KERAMZITAS

Tai spalvotos apvalios 8–16 mm skersmens drenažinio keramzito granulės. Su šia aplinkai nekenksminga auginimo terpe augalai gali augti tiek vazonuose, tiek lauke. Šios granulės pagerina dirvožemį, aprūpina augalus gyvybiškai svarbiais mineralais. Be to, sumažina nepageidaujamą vandens išgaravimą, apsaugo dirvožemį nuo išdžiūvimo, o prireikus – nuo įmirkimo.

Šios dekoratyvios keramzito granulės nudažytos aplinkai nekenksmingais dažais. Pasirinkus mėgstamas spalvas, galima sukurti savitus meniškus derinius, padaryti aplinką spalvingesnę ir žaismingesnę. Pačios granulės ir jų spalvos yra atsparios aplinkos poveikiui.

NAUDOJAMA

  • APLINKAI DEKORUOTI
    Įvairiaspalvės granulės, išbarstytos ant dirvožemio aplink augalus, išryškina augalų grožį, pagyvina aplinką. Taip pat žaismingai ir puošniai šios dekoratyvios granulės atrodo skaidrių vazonų dugne.
  • MULČIUI IR DRENAŽUI
    Šios granulės palaiko drėgmės balansą, taigi yra tinkamos ir dirvai uždengti (kaip savotiškas mulčias), ir į ją įterpti (kaip drenažas). Vazonuose šios granulės neleidžia kauptis vandens pertekliui, jį sugeria, o kai būna per sausa – atiduoda. Tarp granulių susidaro oro tarpai, todėl šaknys geriau aprūpinamos deguonimi.

Gamintojas: EU
Platintojas: UAB UAB „Baltic Agro“, Ukmergės g. 322, Vilnius

Tinkamai sandėliuojant galiojimo laikas neribojamas

Gairės: lapinės gėlės, paruoštos naudoti trąšos, kambario augalai

 

Dekoratyvus:
gaminamas įvairių spalvų

Pakuotės: 2 L, 5 L
  Laistyti paruoštu tirpalu  
© Baltic Agro 2020
lten